Жіноча команда Вереса не подолала чвертьфінальну стадію розіграшу Кубка України з футболу. 28 вересня на домашньому стадіоні у Костополі вони приймали Колос з Ковалівки. Переможець цієї гри виборов вихід у півфінал.

У першому таймі Колос більше володів м'ячем і мав кілька можливостей відкрити рахунок. Проте перша частина матчу завершилася нульовою нічиєю.

Початок другого тайму активніше розпочали футболістки Вереса. Вони чинили тиск на ворота Колоса, але гості змогли з ним впоратися. На 68-й хвилині воротарка рівненської команди Світлана Снігур невдало відбила м'яч після подачі з кутового, а на добиванні Колос виявився швидшим і відкрив рахунок у матчі.

Жіноча команда Вереса не пройшла до 1/2 Кубка України з футболу

Менш ніж за хвилину команда з Ковалівки подвоїла рахунок, скориставшись помилкою суперників у захисті. 0:2 у підсумку і Верес припинив боротьбу за Кубок України.

Читайте також Верес після кількарічної перерви готується прийняти суперника на Авангарді. Гра з Рухом відбудеться 30 вересня. “Якщо буде тепла погода — будемо економити газ, кажу це відверто” — мер Рівного про старт опалювального сезону Сказ на Рівненщині: як часто люди звертаються за допомогою і чим небезпечне захворювання

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки