Український борець греко-римського стилю, багаторазовий чемпіон світу та Європи та нинішній народний депутат Жан Беленюк вирішив зганьбити російського спортсмена, який підтримав війну, але чомусь особисто втік на Мальдіви, а не залишився захищати путіна та компанію.

Жан Беленюк принизив російського

Хлопець зробив це в Instagram Stories, показавши статтю про якогось Романа Власова. Спочатку Жан поділився новиною одного з українських ЗМІ, де йдеться про заборону виїзду за кордон для спортсменів, щоби ті не втекли.

"Ромко, давай з Мальдів повертайся! Порибалив, а тепер настав час на фронт! Ти ж "своїх не кидаєш", - пише Жан Беленюк у першій публікації.

Жан Беленюк принизив російського

На другий Stories Жан Беленюк показав статтю про цього дворазового переможця Олімпійських ігор, новосибірця Романа Власова.

"Ті спортсмени, хто публічно підтримали цю війну, повинні показувати приклад як "батьківщину захищати", а не Мальдівами рибу ловити!", - додав депутат.

Жан Беленюк принизив російського

І насамкінець він запропонував вибрати - у кого з "машин" шансів перемогти більше. У HIMARS або у цього плачевного спортсмена, який, як і багато інших фанатик свого вождя, роблять все, щоб не стати гарматним м'ясом, на відміну від простих людей.

Жан Беленюк принизив російського

Джерело