У Житомирській області запрацювали Пункти незламності – спеціально обладнані місця, де житомиряни можуть зігрітися та зарядити мобільні телефони. Наразі їх 330, понад 30 з них – у Житомирі. Суспільне публікує список адрес у Житомирі.

Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко у своєму Telegram написав, що кожен з таких пунктів забезпечений генератором.

"Це дозволяє у разі довготривалої відсутності світла зарядити свої телефони чи гаджети. Також до пунктів підводять інтернет-зв’язок. Тут можна зігрітися і попити гарячого чаю або кави. На пунктах працюють медики, є представники поліції та ДСНС", – написав Віталій Бунечко.

На Житомирщині запрацювали 330 Пунктів незламності

У Житомирі працюють понад 30 Пунктів незламності. Публікуємо список по мікрорайонах:

Богунія ліцей №27, ліцей №5, відділення банку проспект Миру 21, ліцей №15, відділення банку по вулиці Перемоги 99. КП "Зеленбуд" по провулку Кавалерійський,13. АЗС "ОККО" по проспекту Незалежності, 10. Крошня Приватбанк на вулиці Покровській 125, ліцей №16. Мальованка Управління ДСНС по вулиці Героїв Пожежних 67, ліцей №4. Корбутівка "Житомирська політехніка", ліцей №32 Центр Дитсадок №7, відділення банку на майдані Соборному, 5, Житомирський професійний політехнічний ліцей, Житомирська міська рада, Будівельний коледж по вулиці Степана Бандери, 6, відділення Приватбанку на вулиці Кочерги, 6, Міський палац культури на вулиці Святослава Ріхтера, 12. ДСНС на вулиці Святослава Ріхтера, 33. Житомирська обласна військова адміністрація, дитсадок №10 на Грушевського. ДСНС на вулиці Східна, 76. Район залізничного вокзалу провулок Іподромний 15 "Центр обліку бездомних осіб", Залізничний вокзал, АЗС KLO по вулиці Параджанова, АЗС Київське шосе 44-а. Польова Прозорий офіс, ДСНС на площі Польовій,8, ліцей №22, ДНЗ на вулиці Корольова, 132. Вереси Приміщення старости села Вереси: село Вереси, вул. Шевченка, 1.

Рятувальник Максим розповів, що у пункті обігріву на майдані Польовому, 8, в Житомирі можна зігрітись, підзарядити телефон та випити чаю із печивом. У наметі є лавки та розкладачка і постійно перебувають працівники поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій. Намет працює із 18 листопада і до обстрілу росіян 24 листопада людей було мало. Але зараз потік житомирян збільшився, приходять дорослі з дітьми, яким потрібно зробити інгаляцію.

Що відомо 23 листопада Росія завдала чергового масованого удару по інфраструктурі України. Без світла опинилася більша частина країни. 23 листопада близько 14.30 у кількох районах Молдови відбулися перебої з електроенергією на тлі масованих російських атак по енергосистемі України. Читачі повідомляли, що електрики немає в окремих районах Кишинева, Комраті, Хинчештах, Бєльцях та районах Придністров'я. Через годину енергопостачання почало відновлюватися. Під час повітряної тривоги у Житомирі та області зникло електропостачання. Як повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, станом на вечір 23 листопада заживлення електрики було відновлене майже в усіх областях, де через російські обстріли було пошкоджено об'єкти енергомереж. На територіях, де відсутнє електропостачання, оповіщення про сигнал повітряної тривоги здійснюватиметься за допомогою механічних сигналів оповіщення. Суспільне підготувало поради, як залишатись на зв'язку, коли немає світла, та зробило добірку месенджерів, що працюють офлайн.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Джерело