Дніпряни програли матч чемпіонату України у Кривому Розі.

Лідер УПЛ "Дніпро-1" зазнав першої поразки в сезоні. Трапилося це у матчі 15-го туру проти "Кривбаса".

У 15-му турі УПЛ лідер чемпіонату України - "Дніпро-1" зіграв виїзну гру проти "Кривбасу". Для команди Олександра Кучера цей матч став останнім у 2022 році.

У попередньому турі УПЛ "Дніпро-1" не дограв поєдинок проти "Олександрії" через масовий ракетний обстріл Росії. Незважаючи на це, до Кривого Рогу "Дніпро-1" приїхав у статусі лідера чемпіонату та команди, яка в турнірі не зазнала жодної поразки.

"Кривбас", у свою чергу, перед грою з лідером української Прем'єр-ліги підходив у статусі аутсайдера. Перед цим поєдинком команда Юрія Вернидуба займали 14-те місце, тобто знаходились у зоні вильоту.

Як і попередню гру "Дніпра-1" в чемпіонаті України, матч проти "Кривбаса" було перевано через ракетні обстріли.

На 21-й хвилині поєдинок було зупинено за рахунку 0:0 через повітряну тривогу в Дніпропетровській області. Відбій тривоги відбувся о 14:46 і гра була поновлена після короткої розминки.

До кінця першого тайму команди зуміли обмінятись голами: на 22-й хвилині відзначився Артем Довбик, а через сім хвилин рахунок зрівняв Назарій Волошин.

У другому таймі "Кривбас" зумів вийти вперед. На 73-й хвилині з передачі Банади забив Дебелко. Цей гол став для криворіжців переможним, адже намагання "Дніпро-1" зрівняти рахунок до кінця гри закінчились безуспішно.

Таким чином, команда Кучера зазнала першої поразки у сезоні. Для "Дніпро-1" ця поразка стала першою за 13 місяців в УПЛ.

УПЛ. 15-й тур

"Кривбас" - "Дніпро-1" - 2:1

Голи: Волошин, 27; Дебелко, 73 - Довбик, 22.

Турнірна таблиця: топ-5 "Дніпро-1" - 35 очок (14 матчів), 30:8 (різниця голів) "Шахтар" - 30 (13), 29:11 "Зоря" - 27 (14), 30:20 "Динамо" - 27 (14), 21:13 "Олександрія" - 24 (13), 23:19

...

11. "Кривбас" - 18 (14), 10:16 Що далі П'ятниця, 2 грудня. 13:00. "Чорноморець" - "Кривбас".