Переселенка із Дніпрорудного Ольга у серпні цього року виїхала з окупованої території. Зі своїми теперішніми колегами вона вирішила допомогати людям похилого віку. З ідеєю виїзної волонтерської перукарні жінка звернулась до одного з благодійних фондів.

Як працює волонтерська перукарня, бачили кореспонденти Суспільного.

Ольга розповідає: волонтерством займаються всією родиною.

У Запоріжжі волонтери та перукарі об'єднались заради допомоги літнім людям

"Ми волонтерили тут. Я, мій старший син та мій чоловік. Потім я запропонувала, сказала, що в мене є напарниця. Ми на цей момент на курсах перукарських навчаємось. І в якийсь день ми можемо підстригати жінок і чоловіків похилого віку".

З цією ідеєю і звернулись до благодійного фонду, де їм допомогли із приміщенням:

"Ми постарались зробити всі умови для того, щоб було комфортно, але через такі події в нашій країні, то воно не завжди виходить. Нашим транспортом ми їх забираємо з дому, привозимо їх сюди, надаємо послугу і відвозимо", – розповідає представник благодійного фонду Ярослав Невзоров.

Під час аварійних відключень світла перукарі можуть продовжувати працювати, адже у приміщенні є зарядні станції.

Чоловіки та жінки, які приходять сюди, окрім нової зачіски отримують й таке важливе нині для них спілкування. Пенсіонерка Валентина каже, прийшла сюди, щоб хоч якось зарадити своїй самотності:

"Від 12 березня я нічого не знаю про родину сина. У Маріуполі. Подаю на розшуки, але поки там окупована зона – ніхто не може допомогти. Я щодня у хвилюванні, в очікуванні: а раптом, а раптом. Це вже, коли наші звільнять. Але ж це не так, як хочеться. Це так, як виходить… Чекаю. Сподіваюсь", – каже жінка.

Послугу волонтери надають для людей, які нині перебувають під наглядом благодійників. Втім зазначають, що готові розширити коло тих, кому зможуть допомогти.

Читайте також

"Гаряча лінія" ветеранського фонду надала психологічну допомогу 3500 українців

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело