Гендиректор субхолдингу ДТЕК D.Solutions (Yasno) Сергій Коваленко наголосив, що киянам слід вчасно платити за вже спожиту електроенергію, адже від цього залежить і швидкість ремонту мереж і поставка обладнання.

 «Вчасна оплата за вже спожиту електроенергію. За світло, яке вже спожили раніше. Так, розумію, що наразі електроенергії здебільшого немає, ніж є. А від цих грошей залежать наші колеги: це і ремонти, і нове обладнання, якого зараз так не вистачає. І сплатити можна дуже швидко онлайн. Пам'ятайте, що енергетики докладають усі зусилля, аби повернути світло в наші оселі. Тому долучайтеся і допоможіть їм це зробити швидше.», – написав Коваленко у Facebook.

Гендиректор Yasno також зазначив, що енергетики роблять все можливе, аби повернутися до стабілізаційних графіків. Кілька годин зранку енергосистема вкладалася в обмеження. Але їхнє перевищення не стало несподіванкою – обмеження від «Укренерго» досі значні. «Поки нам всім ще складно плануватися, та ми вже наближаємося до стабілізації ситуації і нормальних графіків.  А щоб процес йшов швидше, дуже важлива порада від мене –  не вмикати в мережу одразу всі електроприлади, коли подають світло…Річ у тому, що в момент підключення споживається майже вдвічі більше ніж зазвичай. Запобіжники, трансформатори, мережеве обладнання не витримують і люди знову лишаються без світла. Кількість аварійних ситуацій зростає», – написав Коваленко.

Гендиректор Yasno пояснив, чому зараз важливо вчасно платити за спожиту електрику

Він також зазначив, що сьогодні у Києві через перевантаження мережі було відключено від електропостачання 958 500 клієнтів.

Раніше ДТЕК повідомив, скільки годин триватимуть відключення світла в Києві.

Джерело