Народний депутат "Слуги народу" Микола Тищенко під час повномасштабної війни в Україні вирушив до Таїланду. Там у нього запланована зустріч в чотиризірковому готелі для "покращення взаємодії з представниками українського суспільства".

Про це стало відомо з повідомлення на сайті Посольства України в Королівстві Таїланд.

Захід відбудеться в п'ятницю, 27 січня, у місті Бангкок у чотиризірковому готелі Novotel.

Нардеп Тищенко поїхав до Таїланду під час війни: "операція Пхукет"

"Шановні громадяни України! Посольство запрошує вас на зустріч з народним депутатом України 9-ого скликання паном Миколою Тищенко для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд", - йдеться в повідомленні посольства.

Нагадаємо, що за рішенням Ради національної безпеки та оборони нардепи та інші чиновники можуть покидати територію України під час воєнного стану винятково у службові відрядження.

Реакція Мережі

Мережа вибухнула обуренням та мемами після новини про поїздку нардепа Тищенка до курортного Таїланду на 11-му місяці повномасштабної війни в Україні. 

"Підозрюємо, що на зустрічі будуть обговорюватись такі важливі питання: організація Батальйону Пхукет; збір коштів на спорядження бійцям, які тримають оборону в Паттаї; розробка меню для підрозділу ТРО Бангкоку; А якщо серйозно, то шановні дипломати з Міністерства закордонних справ України, це взагалі нормально?",

"РНБО: забороняє нардепам їхати з країни під час воєнного стану. Микола Тищенко: ні слова більше",

"Операція Пхукет. Розвідник Микола "Пхі-Пхі" Тищенко. Ще ніколи сторінка посольства України у Таїланді не привертала стільки уваги",

"Чому дозволили виїзд? Він що, жінка?",

"А ви не чули про Таїландський котел, ні? А Коля Тищенко мужньо тримає там оборону!" - пишуть українці в Facebook.

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео

Джерело