Львів'янина Володимира Гузія засудили до семи років позбавлення волі за крадіжку п'яти пачок цигарок у магазині Стрия у Львівській області. Загальна вартість незаконно привласнених цигарок – 556 гривень. Про це з посиланням на матеріали справи повідомив "Антикоррупційний моніторинг Львівщини" у Фейсбуку.

Цей випадок трапився 24 листопада минулого року. Відомо, що Володимир Гузій взяв із торгового стелажу дві пачки цигарок Marlboro Gold та сховав їх у кишеню своєї куртки. Після чого взяв ще три пачки цигарок вже іншої марки – Sobranie Black, і також сховав. Однак це побачила продавчиня, вона зробила чоловікові зауваження, але він не відреагував і не розплатившись, пішов із магазину.

Підсудний визнав свою провину і дав згоду на розгляд справи за його відсутності. За навмисне злодійство за умов воєнного часу йому було призначено позбавлення волі на 7 років.

"Особливо напрочуд таке рішення виглядає на тлі виправдувальних вироків суду корупціонерам, які крадуть мільйонами", - додали в  "Антикорупційний моніторинг Львівщини".

У коментарях користувачі мережі звертали увагу на те, що за багато серйозних злочинів дають менший термін:

"Ви з глузду з'їхали. Військовий стан, за коригування, зраду до 5 років, за групове згвалтування та розповсюдження відео в мережу 2 роки умовно, за хабарництво, за корупцію нічого",

"А дівчину зґвалтували 3 неповнолітні ублюдки, їм умовно??? Це що  "справедливий" суд?",

"Проста смертна людина не має її в списках касти недоторканних",

"Зазвичай у нашій країні за все треба платити, і суддям, прокурорам теж. Як викорінити це? Міняти не лише систему, а й суддів".

Джерело