Черкаські багатоборці здобули 11 призових місць на чемпіонаті України та на міських змаганнях. Про це повідомили у відділенні НОК України в Черкаській області.

Чемпіонат України з морських багатоборств (триборство) серед чоловіків та жінок, юнаків і дівчат середньої та старшої вікових груп відбувся у Черкасах.

"За нагороди змагались учасники з різних міст України. Також пройшли міські змагання з багатоборства", — зазначили у відділенні НОК.

Черкаські багатоборці здобули призові місця на чемпіонаті України

Черкаські спортсмени вибороли призові місця. Серед жінок Лариса Снесар посіла третє місце. Серед дівчат старшої вікової групи першою стала Анастасія Снесар.

Команда у складі: Анастасія Снесар, Наталії Арафаілової та Єлизавети Бадрак вибороли перше місце. Третє місце виборола команда Софії Петюренко, Тетяни Парначової та Вероніки Юр'євої.

Серед дівчат середньої вікової групи третє місце має Марина Кошель. У змаганнях серед чоловіків першим став Денис Снесар.

Командою друге місце вибороли Денис Снесар, Денис Скринський, Максим Круть та Даніїл Парначов.

Серед юнаків старшої вікової групи у складі команди друге місце посіли Ярослав Ганага, Рустам Регеда та Тимур Осташевський. Серед юнаків середньої вікової групи другим став Вячеслав Комар.

У складі команди друге місце вибороли Вячеслав Комар, Артем Кочуков, Кирил Прядка та Роман Кравченко.

У складі команди третє місце зайняли Дмитро Морєв та Павло Юр'єв.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також Перемогли вдруге у сезоні: "Черкаські Мавпи" здолали львів'ян Черкаські велосипедисти — призери Кубка України Учні з Черкас отримали дрон за "срібло" у Всесвітній олімпіаді з робототехніки

Джерело