У Кам'янці-Подільському прощалися з Віктором Боржієвським – п'ятиразовим чемпіоном України з туризму, який загинув від кулі снайпера в Луганській області, ставши на захист Батьківщини від початку повномасштабної війни.

Боржієвський, інженер-будівельник за фахом, але він, незважаючи на відсутність військового досвіду, взяв до рук зброю, як і тисячі інших чоловіків у всій країні.

Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали

Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали

Він пройшов найгарячіші точки фронту. За цей рік Віктор кілька разів був поранений, але повертався до своїх побратимів, які дуже поважали його відповідальність, сміливість і мужність. Боржевський був навідником мотопіхотної роти і останніми місяцями успішно протистояв окупантам на Донбасі, зокрема, на Луганщині.

Проте 17 березня його життя обірвалося: під час бою Віктора поранив снайпер, побратими намагалися його витягнути, але загинули. Друга куля вбила його самого.

Загиблий захисник є вихідцем Кам'янець-Подільської станції юних туристів. Він активно займався спортивним туризмом, успішно виступав у складі команди свого міста на обласних турнірах та всеукраїнських змаганнях. Віктор був п'ятиразовим чемпіоном України, залишивши після себе велику спадщину у спорті та в житті.

І хоча Віктора Боржієвського більше з нами немає, його пам'ять житиме далі, а його вчинки та відвага залишаться назавжди в історії України.

Джерело