У Рівному в супермаркеті на Київській, 10 впала частина стелі у торговому залі. Ніхто з людей не травмувався. Відео оприлюднила очевидиця та розповіла, що відбувалось після цього.

Сам інцидент стався 24 травня, йдеться про супермаркет “Фора”, який відкрився у середині травня. Рівнянка Тетяна Стадник стала очевидицею цього випадку, вона виклала на своїй сторінці у Facebook відео. Суспільному підтвердила його достовірність.

“Я проходжу — бабах! Я думала, може діти бігали і щось спустили. А тут шматка стелі немає. Я починаю знімати, кричить якась жіночка, напевно, яка там працює: “Не знімайте відео, це приватна територія”. Я така думаю: всмислі?! Стрьомно ходити. До магазину претензій нема, це, напевно, швидше до людей, які робили ремонт. Тепер треба бути обережними і дивитись на стелю”, — розповіла рівнянка.

У Рівному в супермаркеті впала частина стелі. Що відомо про інцидент

Її також просили видалити це відео, зазначила Тетяна Стадник:

“На цьому історія не закінчилась — на виході з магазину за мною почав стежити якийсь підозрілий чоловік! Припускаю, що це охоронець (хоча не можу стверджувати). Він проводжав мене до авто і записав номера моєї машини!Цікаво, навіщо? Може тепер я персона нон-грата у Форі?”, — написала у дописі очевидиця.

У пресслужбі екстренки Суспільному зазначили, що звернень до них щодо травмування людей з цього приводу не було.

Контактів магазину у відкритих джерелах знайти не вдалось. Суспільне звернулось на гарячу лінію мережі “Фора” та надіслало відео, зняте очевидицею. Там зазначили, що про цей інцидент не чули, водночас відповідь журналістам пообіцяли надати упродовж трьох робочих днів.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело