Колишня прессекретарка президента України Володимира Зеленського, журналістка і письменниця Юлія Мендель оприлюднила нові романтичні фотографії з чоловіком.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Iuliia Mendel (@iuliia_mendel)

Річниця одруження. Юлія Мендель виклала в мережу романтичні фотографії

Жінка поділилася спільним знімком із Павлом Кухтою в річницю їхнього одруження.

«Разом. Завжди. Перша річниця нашої маленької родини», – написала Мендель у публікації.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Pavlo Kukhta (@pavlo_kukhta)

Нагадаємо, що Юлія Мендель вийшла заміж за економіста, політика і колишнього виконувача обов’язків міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Павла Кухту 4 червня 2022 року. Чоловік зробив пропозицію Юлії одразу після того, як почалася повномасштабна війна.

Додамо, що колишня прессекретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель на своїй сторінці в Інстаграм розмістила архівне фото з президентом. Журналістка написала, що цей знімок зробили під час їхньої першої зустрічі.

Раніше «Главком» писав, що мережі обговорювали фото Мендель, яка «повторила» позу Олени Зеленської для Vogue.  Дружина президента Володимира Зеленського Олена дала інтерв'ю американській редакції журналу Vogue та з'явилася на обкладинці видання. Фотосесію з Оленою зробила знаменитий американський фотограф Енні Лейбовіц, яка для цього спеціально приїжджала до Києва. Знімки Зеленської з'явилися на офіційній сторінці журналу в Інстаграм і блискавично стали предметом обговорювання. Одним українцям не сподобалося все: як сидить Зеленська, як вона виглядає, у що вдягнена. Інші у захваті від знімків і навіть організували флешмоб #sitlikeagirl на підтримку першої леді.

Джерело