Власні проєкти представили студенти Черкаського національного університету імена Богдана Хмельницького у межах "студентської стартап-школи". Її започаткували, аби інформувати студентів щодо створення стартапів, розповіла Суспільному завідувачка кафедри економіки Галина Прощаликін.

Проєкти представили студенти різних спеціальностей.

Щоб розвивати ідеї студентів: у черкаському університеті започаткували стартап-школу

Власний бренд крему для рук демонстрували студентки спеціальності "Право". Продукт розробляли під керівництвом викладачів, зазначила студентка Вікторія Донець:

"Він містить екологічні компоненти, наночастинки золота. Ми під керівництвом вчителів-хіміків видобуваємо ці наночастинки і використовуємо їх у кремі. Він виробляє колаген, який зволожує шкіру та дає ефект омолодження", — пояснила вона.

Враженнями від використання крему та важливістю такого навчання поділилася очільниця українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій Олена Орлюк:

"Мені дуже він приємний. Що за запахом, що за відчуттям на шкірі. Для мене такі заходи цінні тим, що це можливість на практиці спробувати поєднати ідею, розробку та творчість з перспективами того, що бізнес зацікавиться ними і зможе стати спонсором".

Основною умовою участі у школі стартапів було бажання студентів та відвідування занять, розповіла співорганізаторка заходу Галина Прощаликін.

"Ми об’єдналися в межах додаткових занять і вивчаємо схему впровадження стартапів. Практикували командну роботу для того, щоб студенти сформувалися в команди і попрацювали над проєктом", – пояснила вона.

Такі конкурси допомагають студентам розвиватися, зауважив член журі Владислав Холодницький:

"Ми даємо поштовх і дітям студентам для якогось розвитку, заохочуємо їх цим, не залишаємо їх самих із їх планами й проєктами. Це дуже добре і для них, і для нас".

Перемогу у освітньому конкурсі здобули профорієнтаційний центр для учнів та косметичний бренд "Bogdan", який представив косметику із додаванням частинок золота.

Авторка Наталія Черкашенко

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Джерело