У Миколаєві тривають роботи з реконструкції теплових мереж по вулиці Космонавтів —від Херсонського шосе до вулиці Нагірної. Їх проводить підрядна організація товариство з обмеженою відповідальністю "Енергоресурс-монтаж" в рамках планової підготовки до опалювального сезону.

Про це кореспондентам Суспільного розповів головний інженер "Миколаївоблтеплоенерго" Кирило Купрій.

"Труби вже старі, пропавші, самі бачите. Зачищаємо ці лотки вже від сміття, а потім будемо прокладати нові труби, вже прокладається нова труба, вкладається, зтикується".

У роботі на місці задіяні до 30 людей. Реконструкція тепломережі дозволить безаварійно забезпечити теплом жителів 40 багатоповерхівок, вихованців школи і дитячого садку, каже головний інженер.

Реконструкція теплових мереж. У Миколаєві триває підготовка до опалювального сезону

"На зараз в нас вже виконана половина цих робіт. Десь 600 метрів проклали трубопроводів. Роботи виконують і у вихідні дні, аби встигнути до початку опалювального сезону. До 1 листопада трубопроводи будуть прокладені, і заповнені теплоносієм", — розповів Кирило Купрій.

Заміну труб довжиною 1200 метрів діаметром 273 міліметри по вулиці Космонавтів – від Нагірної до Херсонського шосе проводить підрядна організація-переможниця тендеру. Труби закуплені за гроші "Миколаївоблтеплоенерго".

"У нас єдині великі труднощі можуть бути — це погода. Але поки вона сприяє. Якщо якась складна ділянка – можемо затриматись. А так стараємось 8-10 годин працювати. Більше люди не витримують у спеку", — сказав виконроб Андрій Рассохатий.

Місцеві жителі, з якими спілкувались кореспонденти Суспільного, очікують від заміни труб покращення ситуації з опаленням в порівнянні з минулим роком.

"До цього були, звичайно, проблеми. Нехай замінюють, ми радіємо", — говорить жителька Миколаєва Людмила.

"Я в приватному секторі живу, в мене проблем не було. Але в мене діти в дев'ятиповерховому будинку. То там холодно було", — каже жителька Миколаєва Ольга.

Фахівці підприємства підготували до роботи у зимовий період 77 котелень, 112 центральних та індивідуальних теплових пунктів. Також провели гідравлічні випробування на понад 200 кілометрів теплових мереж, зазначив головний інженер "Миколаївоблтеплоенерго" Кирило Купрій.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Джерело