В університеті цю інформацію підтвердили

Керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов – у переліку вступників до аспірантури університету "Острозька академія" на Рівненщині. Про це дізналося "Суспільне" з рейтингових списків вступників в аспірантуру НаУОА 2023-2024.

В університеті цю інформацію підтвердили.

ЗМІ дізналися, що Буданов – у списку можливих аспірантів Острозької академії – як це прокоментував ректор вишу

За даними рейтингової таблиці, Кирило Буданов перший у списку на спеціальність "Політологія".

Формою навчання вказана вечірня.

Ректор Острозької академії, Герой України Ігор Пасічник журналістам розповів: "У зв'язку з тим, що академію закінчив Головнокомандувач (Валерій Залужний – ред.), дев'ять бойових генералів і командувач 30-ї армії, академія стала популярною. Тут є досить потужний молодий викладацький науковий склад і абсолютно нічого дивного, що до академії вступають в магістратуру чи аспірантуру найвідоміші особистості в Україні".

Пасічник зауважив, що це ще не зарахування в аспірантуру, а поки рейтинг тих, хто допущений до аспірантури. Наказу про зарахування ще немає.

Ректор додав: "Острозька академія нині входить у трійку найкращих університетів не тільки в Україні. Якщо УКУ приватний університет, то залишилися Києво-Могилянська академія та Острозька академія. Цілком закономірно, що до нас ідуть вступати. Тим більше, що ми маємо таку спеціальність як "Національна безпека" та "Політологія", які якраз пов'язані із питаннями, що стосується військової справи".

Як відомо, 2007 року Кирило Буданов закінчив Одеський інститут Сухопутних військ.

Нагадаємо, росіяни спрямували на столицю 33 іранських "Шахеди". Запускали дрони-камікадзе з курську на росії.

Також, у Генштабі опублікували втрати ворога.

Як повідомляв 5.ua, на Херсонському напрямку Збройні сили ведуть контрбатарейну боротьбу, підривають ворожі склади і б'ють по тилах.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також: Наступальна операція на Мелітопольскому напрямку триває – Генштаб

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело