17 вересня на Чернігівщині поховали двох бійців ЗСУ: Івана Тимощука та Романа Ловейка. Останній був нагороджений медаллю "За оборону рідної держави".

Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Іван Тимощук народився 4 липня 1997 року в селі Іванівка на Рівненщині. Проживав в селі Зелене на Ніжинщині. Протягом 2017-2019 років проходив строкову військову службу.

На Чернігівщині поховали двох бійців ЗСУ: один з них був нагороджений медаллю

На захист України став у липні 2023 року. Пройшов навчання у навчальному центрі ДШВ, у тому числі й у Британії. Після цього долучився до одного з підрозділів військової частини А0224 на посаду сапера відділення інженерно-саперного взводу.

Загинув 7 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його у селі Зелене.

Солдат Роман Ловейко народився 3 вересня 1988 року в селі Оленівка на Ніжинщині. Закінчив Оленівську загальноосвітню школу І-III ступенів у 2006 році. Далі вступив до Сосницького аграрного ліцею. Здобув освіту автослюсаря. Проходив службу в лавах Збройних Сил України.

Після демобілізації працював тривалий час на різних роботах у Києві. Згодом повернувся в рідне село і влаштувався до місцевого агропідприємства. Потім знову працював у столиці.

На захист України став у липні 2022 року. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4007 на посаді стрільця-помічника гранатометника.

За час служби був нагороджений медаллю "За оборону рідної держави".

Загинув 11 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його у рідному селі.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело