Пожежу й досі гасять надзвичайники

Тіло загиблого знайшли під завалами промислового складу у Львові. Раніше з-під залишків поруйнованих складів дістали двох людей, повідомляє обласна військова адміністрація. Жінка попередньо без травм, а чоловік у важкому стані.

Склади зайнялися через влучання ворожих дронамів-камікадзе. Пожежу й досі гасять надзвичайники. Попередньо, 18 дронів летіли у напрямку Львова. Сили Повітряного командування "Захід" перетворили на непотріб 15 із них. 7 "Шахедів" доліталися над Львівщиною.

Збитки вимірюються у сотнях мільйонів: Садовий розповів про наслідки удару рф по гуманітарних складах (Відео)

Нині перекритий рух по Городоцькій вулиці - від перехрестя з вулиці Патона до кільця в обидві сторони. Там працює спецтехніка. Водіїв просять оминати цю ділянку дороги.

Зі слів міського голови Андрія Садового, на складах була зокрема гуманітарка.

"Спілкувався з керівником "Карітасу", вони якраз отримали гуманітарну допомогу: теплі речі, одяг, взуття, генератори, щоби зі Львова відправляти в інші точки по Україні. Зараз це все горить. Багато горить продуктів харчування, легка промисловість. Також склади там, де дерев’яні вікна, двері тримали. Збитки вимірюються не в мільйонах, навіть не в десятках мільйонів - це буде сотні мільйонів", - сказав Садовий.

Джерело