59 тисяч гривень на турнікети для захисників зібрали під час дев'ятого веломарафону "Закрутка по-Вінницьки". Відбувся такий 17 вересня. Захід пройшов у форматі парної гонки та мав благодійну мету. Про це Суспільному розповів організатор Олександр Царевський.

Спершу марафон, каже, задумувався як "фановий захід", спрямований на пропаганду здорового способу життя. Нині ж війна внесла свої корективи: бажання допомогти захисникам змусили змінити концепцію заїзду і "Закрутка" пройшла у форматі парної гонки. Це дозволяє зекономити витрати, каже Царевський.

Гроші витрачають тільки на необхідні організаційні моменти (поліграфія, судді, пальне), а також на заходи безпеки для учасників (перекриття перехресть, чергування медиків, страхування).

59 тисяч гривень на турнікети для захисників зібрали під час веломарафону

Скорочуються й усі додаткові витрати, зокрема, й на призи переможцям. Усі кошти після закриття організаційних витрат спрямовують на закупівлю турнікетів Sich для захисників, сказав Царевський. Наразі на них зібрали 59 220 гривень.

Маршрут для учасників велозаїзду був 100 км. Стартували вони в селі Агрономічне, фінішували на Вінницьких Хуторах.

Переможцями у категорії "Юнаки 2005 і молодші" стали Володимир Обухівський та Ілля Ржепко з Вінниччини. У "MIX Open" першими відстань подолали Олена Шарікова та Сергій Московко, теж вінничани. У категорії "MEN Open" перемогли з Вінниччини Богдан Дімнич та Артем Проценко.

У категорії "MIX (МТБ)" — Віталій Вітенко та Марія Барсукова, у "MEN (МТБ)" — Дмитро Омелянчук та Сергій Соколовський з Вінницької області. У "W (шосе)" — Ольга Ящук (Рівненщина) та Наталія Ковалевська (Київ).

У категорії "MIX (шосе)" першими прийшли Олексій Морозов та Дар'я Опенько з Київської області, у "MEN (шосе)" — Борис Бакуринський (Київ) та Олексій Кочін (Харківська область).

Джерело