Андрій Іванчук родом з Коломийщини.

Цієї ночі, на 50-му році життя, перестало битися серце народного депутата України трьох скликань, засновника БФ «Покуття», відомого українського політика і мецената Андрія Володимировича Іванчука.

«Це невимовна втрата для Коломийської громади і всієї України. Він житиме незліченними добрими справами у нашій пам’яті. Ця знакова для нашого краю людина вже давно увійшла в історію як гарячий патріот Коломиї та всього Покуття, а тому світлий та незгасний спомин про його добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав, любив та шанував.

Раптово помер коломиянин, народний депутат України Андрій Іванчук

Співчуття сім’ї, родині, друзям та колегам Андрія Володимировича. Вся Коломийська громада в скорботі разом з вами», – написав міський голова Коломиї.

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 88 округом (Івано-Франківська область). З 6 грудня 2019 року – член депутатської групи “Довіра”, до того – позафракційний. Не входить до складу жодного комітету.

Нагадаємо, Андрій Іванчук обраний у 2014 році від партії “Народний Фронт”, був заступником голови її фракції. Голова Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

У 2012 був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина”. У 2009-2010 роках був в.о. голови партії “Фронт змін”, входив до керівних органів партії, а у 2013 році після об’єднання “Фронту змін” і ВО “Батьківщина”, був обраний одним із заступників голови “Батьківщини”. Також обіймав керівні посади в ГО “Фронт змін”.

З 2008 по 2009 рік обіймав посаду директора ДПЗД “Укрінтеренерго”. У 2006 році був керівником НАК “Енергетична компанія України”. До того обіймав різні керівні посади у комерційних підприємствах та банках, був віце-президентом юридичної фірми, викладачем у ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

Раптово помер коломиянин, народний депутат України Андрій Іванчук

Джерело