Українські військові поділилися відео з милим помічником: їм на допомогу прийшла черепаха. Відео з твариною опублікувала 100 окрема бригада Сил територіальної оборони на сторінці у Facebook.

«Світ давно знає про черепашок-ніндзя, ймовірно – невдовзі почує про черепашок-воїнів ЗСУ! Охочі записатися в новий підрозділ вже навідувалися у батальйон Луцького району Волинської бригади тероборони», – йдеться у дописі.

«За справу беруться бойові черепахи»: військові опублікували миле відео

Командир взводу другої стрілецької роти пан Геннадій на псевдо «Давид» показав черепашку на відео та, озброївши найнеобхіднішими знаннями з тактики військового мистецтва, благословив на виконання першого бойового завдання.

«Тож стережися, лютий враже! – За справу беруться бойові черепахи!» – повідомляють військові.

У ніч на 25 вересня російські терористи влучили ракетами у припортову інфраструктуру Одеси. Суттєвих пошкоджень зазнав морський вокзал в Одесі. У будівлі привокзального готелю, що вже кілька років не функціонує, спалахнула пожежа.

Російські терористи використали для атаки на Україну, зокрема, 19 ударних дронів «Шахед». Крім того, РФ ударила по Україні 12-ма ракетами «Калібр» зі складними траєкторіями руху. Також ворог спрямував по Одещині дві надзвукові ракети «Онікс».

Джерело