29 вересня в Корничі Коломийської громади відкрили анотаційні дошки трьом захисникам України: Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку.

Пам’ятки про воїнів знаходяться на місцевій гімназії. Тепер вони будуть нагадувати всім про ціну, яку Україна платить за незалежність, – а це здоров’я та життя одних з найкращих українців, повідомив голова громади Богдан Станіславський.

Степан Тарабалка – Герой України, майор 114-ої бригади тактичної авіації Повітряних сил України. Від початку повномасштабного вторгнення виконав значну кількість бойових вильотів на МіГ-29, професійно ліквідовував ворожі літаки. Загинув 13 березня 2022 року у повітряному бою над Житомиром.

На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку

Тарас Греченюк – старший сержант Луганського прикордонного загону. Брав участь у бойових діях ще з 2014 року. З початку повномасштабного вторгнення також був на передовій боротьби. Загинув 9 березня 2022 року при виконанні бойового завдання.

На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку

Олег Боднаренко – механік-водій медичного відділення 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Був активним учасником Революції Гідності, у 2015 році мобілізувався до лав Збройних сил України. Брав участь у боях на першій лінії вогню, а також вивозив поранених захисників. 28 листопада 2017 року помер внаслідок хвороби, набутої під час перебування в зоні АТО.

На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку

«Степан Тарабалка, Тарас Греченюк та Олег Боднаренко є прикладом для кожного з нас і памʼятні дошки на стінах навчального закладу будуть кожного дня нагадувати нашій молоді, якою ціною нам дається незалежність, а їхній подвиг стане стимулом наполегливо працювати над собою. Вічна пам’ять воїнам!», – пише Станіславський.

На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку На Коломийщині відкрили пам’ятні дошки бійцям Степану Тарабалці, Тарасу Греченюку та Олегу Боднаренку

Джерело