Притримайте валюту: стало відомо, який курс долара вже приготували на жовтень

Притримайте валюту: стало відомо, який курс долара вже приготували на жовтень

Яким може бути курс у жовтні
Зазначається, що попит на долари в Україні наприкінці вересня зріс. Банкір Тарас Лісовий припустив, що вже на початку жовтня курс американської валюти може зрости. На його думку, курсовий коридор коливатиметься в межах 39 гривень за долар. Про це повідомляє Telegraf.

Отже, за словами банкіра, такі зміни можуть виникнути через очікування повної лібералізації ринку, для чого НБУ продовжує створювати сприятливі умови. Так, пом’якшення на валютному ринку, які стосуються здійснення платежів за кордон та збільшення можливості фінустанов здійснювати продаж валюти, є важливими кроками на цьому шляху, зазначив Лісовий.

Стабілізації курсу долара в Україні сприяють такі чинники як розвиток економіки країни, можливість появи нового “експортного коридору” для продукції АПК, макрофінансова допомога та ситуація на фронті.

Внаслідок цього, хоча валютний коридор для долара 2-8 жовтня і буде досить широким, загалом коливання будуть прогнозованими і навряд чи перевищать 50 копійок на доларі, додав Тарас Лісовий.

Джерело