Президент України Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном, який прибув з візитом до Києва.

Про це глава держави написав на своїй сторінці в соцмережі.

Як зазначається, глава держави привітав з візитом міністра та його команду, які прибули до Києва. Зустріч відбулася перед “Рамштайном”. Обговорювалися питання оборони українських бійців, перспективи на полі бою та підтримка від міжнародних партнерів.

Зеленський зустрівся в Києві з Ллойдом Остіном: глава держави розповів деталі

Володимир Зеленський наголосив, що Україна дуже цінує залученість до нашої держави з боку США.

“Ми дуже вдячні американському народу. Вони з нами протягом всіх цих важких днів, важких місяців та років. Ми пишаємося тим, що ви з нами”, - наголосив Зеленський.

Зі свого боку Ллойд Остін подякував президенту за те, що він був на останній зустрічі контактної групи з питань підтримки України.

“Ваша присутність була потужним сигналом відданості України та роботі. Енергетика, яка була там, була феноменальною. Я дуже пишаюся, що я в Україні. Під вашим лідерством Україна захистила свій суверенітет, ви вели український народ від самого початку. Меседж, який я сьогодні для вас привіз: США з вами, ми будемо з вами. Те, що відбувається в Україні - стосується всього світу”, - наголосив міністр оборони США.

Нагадаємо, що Байден та його адміністрація цим візитом хочуть продемонструвати підтримку Україні на тлі ухвалення тимчасового бюджету у США без фінансування нової допомоги Києву.

Читайте також:

  • Чому очільник Пентагону Остін прибув до Києва під час загострення ситуації на фронті: експерт пояснив
  • Чи змогла РФ модифікувати касетні авіабомби РБК-500: відповідь експерта
  • Близький Схід негативно відреагував на порівняння Зеленського Росії з ХАМАСом - ЗМІ
 

Джерело