Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як зазначає експерт, донедавна ми ж молилися на Польщу, а сьогодні всі мовчать, хоч він завжди говорив, що це не про дружбу, цього ніколи не було, що польсько-українські відносини – не дружні, а партнерські.

«Поки збігалися інтереси, вони нам допомагали, а сьогодні бабло треба рахувати – все окремо. Тому блокада нашого експорту, тому блокада кордонів, тощо. Начхати вони хотіли, що мільярд доларів ми зазнаємо збитків, що ми воюємо, що нам кров із носа потрібен цей коридор нашого експорту. Начхати вони хотіли на це, у них власні інтереси є», - пояснює Дмитро Співак.

«Нас ні в чому не зрадили»: експерт розповів, як Україні треба боротися за свої інтереси

І така ж історія, додає гість програми, з Борисом Джонсоном, ми його просто обожнювали, ми взагалі любимо кумирів собі створювати. Принагідно він нагадує, що ми відразу називали на честь Джонсона вулиці, парки, а після того, як він зізнався в любові до російської класичної літератури, ми перейменуватимемо це все?

«Борис Джонсон усі свої дії на посаді прем'єр-міністра тоді на початку війни погоджував із національними інтересами Великобританії, це їхні геополітичні інтереси. Це геополітичні інтереси Заходу були, щоб ми продовжували воювати, виснажувати росію як армію, державу, ВПК, геополітичного супротивника. Вони нам нічого не винні, вони нас ні в чому не зрадили. Ми просто повинні навчитися шукати відповіді в собі і чинити так, як вигідно нам», - робить висновок Дмитро Співак.

Джерело