Українські артисти R’n’B-співачка MamaRika та репер VovaZiLvova випустили неочікувану спільну пісню "Серце стукає стукає стукає" та зняли кліп.

Робота вийшла неймовірно емоційною, за словами музикантів, їм хотілося створити таку пісню, яка надихатиме людей не застрягати у старих відчуттях і емоціях.

"Ми з Вовою знайомі ще зі студентських часів, тож коли він запропонував залетіти на фіт, я підозрювала що має бути круто. Коли ж я безпосередньо почула саму пісню – одразу погодилась, бо це мій вайб і вона мене зачепила за живе. Мабуть, головною причиною нашої колаби є музика та чесний меседж, який, я впевнена, дійде до кожного серця", - розповіла MamaRika. 

MamaRika та VovaZiLvova неочікувано випустили спільну пісню про кохання

Артисти відзняли чуттєву відеороботу. У ній режисер Олександр Швець вирішив показати внутрішній світ людини з розбитим серцем.

"Давно не було пісень про любов, таких шоб взяло і не відпускало. Шоб згоріти у попіл і переродитись новим феніксом. Або феніксинею. Фемінітиви це важливо. Дякую MamaRika", - поділився VovaZiLvova.

Користувачі оцінили роботу зірок у коментарях на YouTube.

Боже, яка та українська мова чарівна...

Як же я тішусь, шо СуперВолодя повернувся і тішить людей своїми теплими треками!

Серце застукало-стукало після перегляду ще сильніше.

Красива та чуттєва пісня!!!

Нагадаємо, не так давно MamaRika вперше показала свій будинок в Одесі та зізналася, чи вагітна. Подейкували, що артистка переїхала до іншого міста через цікавий стан.

Джерело