Кількість користувачів метро скоротилася вдесятеро в порівнянні з попередніми роками

Режим спецперепусток у громадському транспорті столиці  діє вже третю добу. Частина містян і досі не мають як дістатися роботи, хоча й задіяні на об'єктах критичної інфраструктури. Про це неодноразово у випусках "Часу новин" повідомляли кореспонденти 5-го. Нині столична підземка повідомила про збільшення інтервалів між поїздами та про значні фінансові втрати, що спричинив місцевий локдаун. До чого слід бути готовими киянам під час дороги на роботу – дізнавалася журналістка "5 каналу" Олена Рибінська, вона нині наживо неподалік станції метро.

У метро змінять інтервали руху поїздів: як кияни дістаються роботи в нових обмеженнях – включення (Відео)

У години пік у метро чимало людей, втім у інший час метрополітен напівпорожній. Через це у метро вирішили оптимізовувати рух поїздів та збільшувати інтервал руху поїздів. У метро переконують, що попри  це карантинні обмеження будуть дотримані.

Якщо раніше інтервал у пікові години складав 90 секунд, то зараз він буде не менше 2 хвилин. А от у звичайні години метро їздитиме раз на 8 хвилин, повідомили у метро. 

У перші два дні локдауну підземкою користувалося 100-200 тисяч громадян на добу, коли у звичайні роки ним користувалися 1,5 мільйона на добу. Інфекціоністи ж кажуть, що метро є одним з найбезпечніших видів транспорту.

У той же час інфекціоністи радять, щоб людей пропускали групами, а у цей час вони б чекали на свіжому повітрі.

Один із департаментів, який видає спецперепустки перестав їхню видачу, бо ті вже закінчилися. Втім навіть не всі медики отримали спеціальні перепустки. Міський голова Віталій Кличко пообіцяв додрукувати ще 100 тисяч, втім зазначив, що наразі нема куди їхати. 

Ті ж, кому пощастило отримати перепустку, кажуть, що в метро спокійно, мало людей, вони почувають себе як в таксі. 

А от ті, хто спецперепустку не отримав не можуть дістатися до роботи, наприклад, до лікарні. Якщо ж ви не отримали спецперепустку, але мали отримати її – звертайтесь до "5 каналу", журналісти спробують допомогти дізнатися правду.

Олена Рибінська, "5 канал"

Джерело