На події у нашому житті впливає не тільки дата чи час народження

Астрологи розповіли, як на життя впливає день тижня, у який ви народилися

Астрологи стверджують, що наші життєві події залежать не лише від дати та часу народження. Ми зазвичай спираємося на знак зодіаку та дату народження, коли мова йде про особистість та майбутнє людини. Але також важливим є день тижня, у який народився кожен з нас, пише ProGroshi.

Понеділок

Люди, які народилися у перший день тижня, відзначаються добротою, вразливістю та м’якістю. Вони дуже чутливі до суспільної думки і постійно переймаються тим, що говорять про них оточуючі. Понеділок управляється Місяцем, який сприяє розвитку творчих здібностей. Тому ці люди надзвичайно талановиті, мають сильну інтуїцію та відчуття “шостого чуття”.

Вівторок

Люди, які народилися у вівторок, автоматично підпадають під вплив Марса. Тому вони запальні, наполегливі та рішучі. Вони хочуть все одразу. Такі люди часто працюють у сферах автомобільного транспорту, політики, армії та спорту.

Середа

Люди, які народилися у середу, знаходяться під впливом Меркурія, що робить їх ідеальними наставниками, вчителями, психологами та ораторами. Вони також вміло виступають у продажах та роботі з інформацією. Серед них багато маніпуляторів та ошуканців, які вміють досягати своїх цілей будь-якими засобами.

Четвер

Ті, хто народився у четвер, є підопічними Юпітера. Ці люди – справжні бунтарі та революціонери, які змінюють світ, роблять відкриття та створюють. Вони часто обирають медицину, дослідження або науку як свою галузь. Їхній потенціал розкривається досить пізно, і школа для них зазвичай не цікава.

П’ятниця

Покровитель п’ятниці – Венера, планета кохання, гармонії та краси. Люди, які народилися у цей день, мають неймовірно привабливу зовнішність, сильну харизму та гарне почуття гумору. Вони відмінно розвиваються в галузях, пов’язаних із дизайном, театром, фотографією, музикою, танцями тощо. Однак у них часто виникають проблеми зі здоров’ям.

Субота

Це день Сатурна, планети дисципліни. Езотерики радять виховувати таких дітей у суворості. У дорослому віці ці люди досягають великих успіхів у кар’єрі та мають великі доходи. Зазвичай вони мають власний успішний бізнес.

Неділя

Останній день тижня належить Сонцю, яке є центром всього. Так само як і люди, народжені у неділю, вони завжди отримують багато уваги та прихильників. Це яскраві особистості, але часто не впевнені у собі і потребують.

Сообщение Астрологи розповіли, як на життя впливає день тижня, у який ви народилися появились сначала на NEWS TiME.

Джерело