Катя Осадча та Юрій Горбунов, як і у випадку з першою дитиною, довго не підтверджували факт третьої вагітності ведучої. Незважаючи на те, що артистка помітно округлилася, і її положення не могли приховати вже ніякі пишні наряди, вона продовжувала таїти інтригу. Але настав час, і в ефірі шоу “Світське життя” при зустрічі з Олею Поляковою в Туреччині українська телезірка підтвердила, що знову стане мамою.

Катя Осадча підтвердила, що вагітна третьою дитиною

У новому випуску програми, незмінною ведучою якої вона є вже багато років, Катя Осадча вирішила підтвердити прекрасні новини. Сталося це в сонячній Анталії, куди зірка приїхала по роботі. Зустрівшись з Олею Поляковою, щоб дізнатися у неї, як їй відпочивається, а також провести день з її сім’єю, дружина Юрія Горбунова розкрила всі секрети.

Суперблондинка українського шоу-бізнесу, побачивши свою хорошу знайому, поцікавилася, чи не вагітна вона чи просто переїла. Осадча підтвердила своє становище і прийняла вітання від відомої співачки.

Тривалий час ведуча і Юрій Горбунов тримали інтригу. Подружжя не коментували чутки про вагітність Каті, які з’явилися близько місяця тому. Публіка почала помічати, що наряди артистки стали значно просторішими, а де-не-де видніється кругленький животик, та й сама вона налилася і покращала.

Майбутній малюк стане для Юрія Горбунова і Каті Осадчої другою спільною дитиною. Також закохані разом виховують сина Івана, який недавно відзначив четвертий день народження. У ведучої є також старший син від першого шлюбу – 18-річний Ілля. Фанати сподіваються, що у подружжя народиться чарівне маля, якій їм так не вистачає.

Джерело