Молитися про зцілення потрібно з покірним прийняттям всіх випробувань, даних небесними силами, радять священнослужителі. 

У відповідь на щиру молитву того, хто просить про зцілення від недуги, Господь Бог або оздоровить, або потішить розрадою, скрасивши сумне становище хворого. Святий Феофан Затворник говорив, що у молитві про зцілення й одужання немає гріха.

Сильні молитви про зцілення від хвороб Господу Богу здатні оздоровити і принести мир душі.

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Молитва хворого

Господи, бачиш ти мою хворобу. Ти знаєш, як я грішна і немічна; допоможи мені терпіти і дякувати Твою доброту. Господи, сотвори, щоб хвороба ця була в очищення багатьох моїх гріхів. Владико Господи, я в руках твоїх, помилуй мене з волі Твоєї і, якщо мені корисно, зціли мене незабаром. Гідне у справах моїм приймаю; пом'яни мене, Господи, у Царстві твоєму! Слава Богу за все!

Молитва про зцілення

Владико Вседержителю, лікаря душ і тілес наших, смиряй і підносячи, наказуй і паки зціляй! Раба Твого (ім'я) немічна відвідай милістю твоєю, простри м'яз Твій сповнений зцілення і врачби, і зціли його, поклади від одра і немочі. Заборони духу немочі, відстави від нього всяку виразку, всяку хворобу, всяку огневицу і трясавицу, і а ще є в ньому гріх або беззаконня, ослаби, залиш, прости твого заради людинолюбства. Їй, Господи, пощади створення твоє у Христі Ісусі, Господі нашому, з Ним же благословенний єси, і з Пресвятим, і Благим, і Животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Джерело