Чемпіонат України з легкої атлетики триватиме у Луцьку з 18 по 20 червня. Вчора, 18 червня, відбулись перші змагання та спортсмени здобули перший перемоги, - повідомляють у Луцькій міській раді. Змагання розпочались 18 червня на стадіоні "Авангард". У Чемпіонаті України спортсмени боротимуться за перемогу й медалі національного чемпіонату та за місце у команді України на Олімпійських іграх у Токіо. У перший день чемпіонату легкоатлетка Марина Килипко встановила національний рекорд України у стрибках з жердиною – 4.70 метрів. Килипко виконала олімпійський норматив і виграла золото чемпіонату України, й тим самим забезпечила собі місце в команді на Токіо-2020. У секторі для метання молота перемогла волинянка Ірина Климець. Атлетка відправила молот на 69.00 м, близько чотирьох метрів вигравши в Альони Шуть (65.32 м). Ірина Новожилова завоювала бронзу. Серед чоловіків у метанні молота переміг фіналіст чемпіонату світу-2019 Михайло Кохан, який вже в другій спробі встановив новий особистий рекорд, вперше в кар’єрі відправивши молот за позначку 78 метрів – 78.61 м. Програма другого дня чемпіонату України почалася о 10:00, 19 червня, у Луцьку з кваліфікації з потрійного стрибка серед чоловіків. У ранковій програмі - кваліфікації з потрійного стрибка серед жінок. Чоловіки змагатимуться у прекваліфікації з бігу на 200 метрів. У боротьбу вступлять семиборки, а десятиборці почнуть другий день змагань. Нагадаємо, минулого року у Луцьку також відбувався Чемпіонат України з легкої атлетики. Впродовж 12-13 серпня спортсмени змагалися за першість на стадіоні "Авангард". У його підсумку легкоатлети збірної Волині вибороли 13 медалей: 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові.