У неділю, 12 вересня у рівненській галереї "Євро-Арт" місцевий художник Анатолій Іваненко презентував свій живописний сюжет. Нова широкоформатна робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами, – розповіла Суспільному артменеджерка Юлія Савуляк.

"Історичний пейзаж із розвалинами, або Біля джерела". Таку назву має новий живописний сюжет рівненського художника Анатолія Іваненка, який він презентував 12 вересня у галереї "Євро-Арт".

Картину художник створив за мотивами Острозького замку.

Живописні розвалини великого формату: рівненський митець презентував нову картину

Дві його вежі зображені на дальньому плані, поміж ними Богоявленський собор.

Анатолій Іваненко відомий своїми великоформатними живописними сюжетами.

"Він називає свої роботи картинами-алегоріями і переплітає в них минуле й сучасне, буденну дійсність та біблійні перекази. З 2012-го року свої нові роботи він презентує лише в галереї "Євро-Арт". Створив сотні полотен, котрі подобаються і дорослим, і молоді", – розповіла Суспільному артменеджерка Юлія Савуляк.

Нова робота має розміри 95х155 см і виконана олійними фарбами.

Читайте також: 70-річчя Іваненка: рівненський художник презентував "Філософію життя"

У вівторок, 14 вересня о 16:00, Анатолій Іваненко відкриє персональну виставку у виставковій залі спілки художників на вулиці 16-го липня.

Що відомо Анатолій Іваненко народився 30 вересня 1950 р. у м. Сватово Луганської області; закінчив Луганську дитячу художню школу (1965 р.), Луганське державне художнє училище (1969 р.), художньо-педагогічний факультет Київського державного художнього інституту за спеціальністю "художник, методист художнього виховання" (1973 р.); автор масштабних тематичних полотен у стилі романтичного символізму.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Джерело