На офіційній сторінці герцог і герцогині Кембриджських в соціальній мережі Instagram частенько з'являються всілякі публікації.

За новинами від королівської сім'ї стежать більше 13 мільйонів чоловік. І зараз принц Вільям продовжив розповідати про книгу Earthshot: How to Save Our Planet, яка вийде вже до кінця Вересня, 30 числа.

Принц Вільям готується до порятунку Землі, поки Гаррі найкращий

Принц Вільям готується до порятунку Землі, поки Гаррі найкращий

"У своїй передмові до книги Earthshot: How to Save Our Planet я хотів розповісти про перші розмови в 2018 році, які призвели до створення премії The Earthshot Prize, і простого рівняння, яке відображає мою теорію, що лежить в основі Earthshot:терміновість + оптимізм = дія. Книга буде доступна з 30 Вересня", - заявляє принц Вільям.

Як відомо, в цій книзі підкреслюється невідкладність екологічних проблем, що обрушилися на нинішнє покоління протягом останніх років. Зараз у всьому світі з'являються безліч неймовірних рішень, які посприяють відновленню нашої планети.

Принц Вільям готується до порятунку Землі, поки Гаррі найкращий

Раніше Принц Вільям заявляв, що Земля знаходиться на переломному етапі, перед нами стоїть вибір — продовжувати і завдавати непоправної шкоди планеті або ж пам'ятати про унікальність людства і вирішувати проблеми.

"Наступні десять років стануть для нас одним з найбільших випробувань - десятиліттям дій з відновлення Землі", - заявляв раніше принц Вільям.

Джерело