Україна виборола чотири золоті медалі на чемпіонаті світу з веслування

Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті (НОК).

Два золота здобули українки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова, чемпіонки світу з веслування у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Лузан та Четверікова показали час 1:55,85 хвилини. На другій позиції – представниці Білорусі, а третє за Кубою.

Ще дві золотих медалі здобули чоловіки у каное-четвірках та байдарках-четвірках на такій самій дистанції. Це Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін. Вони були першими на 500-метрівці байдарок-четвірок із результатом 1:20,19. На другій позиції виявились представники Словаччини, а третіми фінішували чехи.

В іншій категорії “золото” на 500-метровій дистанції в каное-четвірці вибороли Віталій Вергелес, Андрій Рибачок, Юрій Вандюк і Тарас Міщук. Вони прийшли першими з результатом 1:31,20. Другою була четвірка з Польщі (1:31,31), а треті — росіяни (1:31,55).

• Перший день змагань на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо Україна завершила у п’ятірці найкращих. Українські параатлети вибороли вісім медалей: одне “золото”, п’ять срібних нагород та дві “бронзи”.
  • Другого дня українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула срібну медаль для України.
  • 27 серпня, на третій день, Україна завоювала 13 медалей і залишилася у першій десятці медального заліку.
  • У четвертий день Паралімпійських ігор-2020 Україна завоювала 12 медалей та увійшла до п’ятірки найкращих.
  • 29 серпня, у п’ятий день змагань,  паралімпійська збірна України завоювала дві золоті нагороди, п’ять срібних, дві бронзові медалі. Параатлетка встановила рекорд Європи у штовханні ядра.
  • 30 серпня, у шостий день змагань, паралімпійська збірна України завоювала дві золоті, 5 срібних і 4 бронзових нагороди. Український плавець переміг у змаганнях зі світовим рекордом.
  • У сьомий день Паралімпійських ігор-2020 українська збірна завоювала 13 медалей та закріпилася в першій п’ятірці.
  • У восьмий змагальний день українські паралімпійці здобули вісім нагород. Україна посіла 6 місце в загальному рейтингу за кількістю “золота”.
  • Дев’ятий змагальний день Паралімпіади-2020 у Токіо закінчився для України дев’ятьма нагородами.
  • Десятий змагальний день Паралімпіади-2020 у Токіо закінчився для України десятьма нагородами, з них чотири — золоті.