У соціальній мережі з'явилася інформація, що відома модель і актриса Памела Андерсон вже п'ятий раз розлучатися. Стало відомо, що вона сама вирішила розірвати стосунки зі своїм новим чоловіком.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «poepletalk» в Instagram.

"Rolling Stone повідомляє, що 54-річна актриса Памела Андерсон подала на розлучення зі своїм чоловіком - охоронцем Деном Хейхерстом через рік шлюбу", - підписаний пост в соціальній мережі.

Потрібно відзначити, що 54-річна актриса вже багаторазово виходила заміж і, на превеликий жаль, постійно розлучається зі своїми коханими чоловіками.

Відомо, що вже зовсім скоро повинен з'явитися міні-серіал «Пем і Томмі», в якому можна буде дізнатися про бурхливе життя легендарної американської актриси.  Багатомільйонні фанати з нетерпінням чекають цього серіалу, щоб краще дізнатися про свого кумира. Люди не пройшли повз такої інформації і почали залишати свої думки вод новиною про розлучення Памели Андерсон.

"Ну яка ж вона розбірлива дама", "і весільні фотки з інсти прибрала", "Нелагідна молодичка", "що сказати? Блуд закордонний. Все на потребу тілу і власної гордині. Як би не залишилася в старості одна-одинешенька вони там, на Заході, як кішечки з собачками, все швидко і не по людськи", "хобі у неї таке)", "Тут би хоч один раз заміж вийти?)) Молодець Памела, поки пропонують, треба виходити", "Ну зрозуміла що охоронець не тягне ... не останній її.....", "Набридло так", "Життя занадто коротке, щоб зупинятися на такій незначній цифрі", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Джерело