Відома українська письменниця Оксана Забужко переконана, що зараз на сторінках усіх світових видань повинні бути українські воїни з Азовсталі, які мужньо боронили Маріуполь до останнього. 

Про це вона пише у своєму новому пості на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Вся стрічка в Медведчуку, Боже-Боже... Спасибі, хоч поляки Дмитрові фото поширюють. Де ви, хлопці й дівчата з Азовсталі? Що з вами зараз, у ці хвилини?.. Так, ці світлини мають бути на перших сторінках усіх світових видань.", - пише письменниця. Оксана Забужко

Оксана Забужко пояснила, чому пропали з інфопростору воїни з Маріуполя:

Оксана Забужко пояснила, чому пропали з інфопростору воїни з Маріуполя:

На думку Оксани Забужко, все це відбувається неспроста і є люди, яким така ситуація, як не прикро, дуже на руку. Письменниця вважає, що в Україні все ще дуже погано з інформаційною незалежністю, адже її все-таки не вдалося "відбити" у 2014 році. 

"І так, хтось (і хто б же то, га?..) явно дуууже зацікавлений у тому, щоб цього не сталося. (На цій війні - інформаційній - я вже не перше десятиліття і вмію розрізняти, де "самоплив", а де штучне втручання й "перемикання публіці каналів"). Погано у нас з інформаційною незалежністю, дуже. Не відбили ми її після 2014-го, не маємо й нині. А основ "інформаційної партизанки" ніхто не навчає; мусимо вчитись самі. Будьмо уважні (с). #SaveAzovstal", - йдеться у повідомленні письменниці. Оксана Забужко

Оксана Забужко пояснила, чому пропали з інфопростору воїни з Маріуполя:

Також ми писали, Оксана Забужко назвала ім'я видатного українця, про якого всі забули: "Щоб ми хоч тепер, із війною, до нього доросли"

Джерело