Війна – це випробування, пройти яке добровільно, маючи вибір, долучатися до неї, чи ні, є важким. Тому варто зазначити, що ті захисники і захисниці, які полишивши свої нові домівки в мирних країнах, повертаються в Україну, щоб захистити від окупантів землю, де народилися, заслуговують особливої поваги.

Ці світлі очі більше ніколи не побачать неба: Загuнув військовий, який щоб захищати Україну, повернувся з Іспанії

Дуже прикро, коли такий смілий вибір стає для цих мужніх людей фатальним, як це сталося із Віталієм Гуменюком з с.Іванче на Рівненщині. Молодий чоловік повернувся з Іспанії, де проживав вже тривалий час, лише для того, щоб захищати Україну і зробив це ціною власного життя. Віталій повернувся з Іспанії в Україну і пішов у Збройні сили України з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Про трагічну загибель чоловіка повідомили у громаді, звідки він походив.

“Страшна звістка сколихнула і нашу громаду. Уродженець нашого села, попри те, що жив в далекій Іспанії, з перших дній війни повернувся захищати землю на якій народився і яка прийняла героя у свої обійми. Вічна шана всім полеглим за Україну. Світла пам’ять її героям!” – йдеться у повідомленні.

Редакція сайту висловлює щирі співчуття близьким загиблого Героя! Схиляємо голови перед батьками, які виховали свого сина справжнім чоловіком і патріотом.

Ці світлі очі більше ніколи не побачать неба: Загuнув військовий, який щоб захищати Україну, повернувся з Іспанії

Джерело