У луцькому спортивно-розважальному комплексі проживає 98 переселенців і 85 в артхостелі цього закладу, із них 40 – діти. Про це розповіла Суспільному адміністраторка центру Ірина Кочубей.

З її слів, спочатку переселенці оселялися у комплексі тимчасово, але коли почалися активні бойові дії, то людям не було куди повертатися, вони живуть тут впродовж чотирьох місяців.

"Багато людей приїхали до нас без документів, або вони були втрачені. Їм потрібна була локація, аби лишитися на довше", – говорить Ірина Кочубей.

Майже дві сотні переселенців живуть у луцькому спортивно-розважальному комплексі

Галина Юшко – з Лисичанська. Її будинок – зруйнований, тому повертатися нікуди. Каже: російські війська обстрілювали касетними бомбами та градами мирне населення.

Поруч мешкає Олена. Жінка приїхала до Луцька разом зі своєю родиною. Вона вже вдруге втікає від війни. У 2014 році з Донецька переїхала до Маріуполя.

"Жили в перукарні, але того дня нас теж почали бомбити. Літаки летять на місто і скидують. Ми побачили зелений коридор і вирішили виїхати", – говорить переселенка.

Годують переселенців тричі на день. З продуктами частково допомагають волонтери, – каже кухар центру для переселенців Тарас Перванчук.

Читайте також "В одному з центрів для переселенців у Луцьку прийняли пів тисячі людей" "На Волині в будинок, який стояв пусткою, заселили три родини переселенців" "Спільна кухня та прибирання по черзі: як переселенці облаштували побут в ліцеї на Волині"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело