Два генератори передала ООН, ще п'ять надійшли від Всесвітньої організації охорони здоров'я. Вони дозволять працювати медзакладам Харківської області у разі перебоїв з електропостачанням.

Про це 14 серпня з посиланням на директора обласного департаменту охорони здоров'я повідомила Харківська ОВА.

"Ми розуміємо, що окупанти продовжують руйнувати соціальну інфраструктуру області, в тому числі будівлі закладів медицини. Тому важливо в разі надзвичайної ситуації мати автономні джерела електроенергії, які забезпечать генератори та дозволять проводити безперебійну роботу кисневих станцій, операційних та реанімації", — йдеться у повідомленні.

Харківщина отримала 7 генераторів для безперебійної роботи лікарень під час обстрілів

Частину генераторів вже розподілили у лікарні. Одна з них постійно перебуває на лінії вогню, повідомили у ХОВА: "Завдяки отриманому генератору в закладі вдалося налагодити роботу відділення для надання допомоги населенню".

Що відомо Після повномасштабного вторгнення РФ частина лікарень Харківської області опинилася в російській окупації. Деякі медзаклади евакуювали з місць, де ведуться бої, решта продовжила працювати на тимчасово захоплених територіях. Читати також

Російська армія обстріляла лікарню у Немишлянському районі Харкова

Джерело