Під час чергової сесії міської ради депутати ухвалили низку рішень, що стосуються майбутнього Котельні північного промислового вузла.

Зокрема, ухвалили рішення про придбання до комунальної власності Сумської міської територіальної громади частки в статутному капіталі ТОВ «Котельня північного промислового вузла» в розмірі 100% від загального розміру статутного капіталу в АТ «СМНВО-Інжиніринг» вартістю 1000 грн за ціною 1000 грн.

Цим же документом обранці уповноважили Олександра ЛИСЕНКА укласти від імені Сумської міської ради відповідний договір купівлі-продажу та підписати акт приймання-передачі.

Депутати міської ради визначилися з майбутнім КППВ

Департамент інфраструктури міста визначили органом, уповноваженим управляти корпоративними правами, які виражені часткою міської тергромади у статутному капіталі товариства (у зв'язку з чим були внесені зміни до Положення цього департаменту). Цей структурний підрозділ також має здійснити заходи щодо проведення фінансового аудиту ТОВ «Котельня Північного промислового вузла».

Департаменту фінансів, економіки та інвестицій доручили передбачити у бюджеті Сумської міської ТГ кошти на купівлю відповідної частки в статутному капіталі та проведення фінансового аудиту зазначеного товариства.

Наступним рішення депутати міської ради затвердили Статут ТОВ «Котельня північного промислового вузла» в новій редакції. Це рішення набирає чинності з дати державної реєстрації корпоративних прав за Сумською міською територіальною громадою в особі Сумської міської ради.

«Питання того, щоб суб’єктом господарювання цієї котельні були Сумська міська рада і виконавчий комітет, розглядалося понад 10 років. Сьогодні депутати надали відповідну згоду, – зазначив керівник громади.

Як зазначив очільник громади, проведені обрахунки показали, що цей варіант вигідніший за будівництво нового подібного об’єкта, яке вдвічі дорожче. Посадовець зауважив, що наявну у підприємства кредиторську заборгованість гаситимуть частково за рахунок дебіторської, а також шляхом реструктуризації коштом заробітку нової структури.Олександр Лисенко очікує, що процес передачі корпоративних прав завершиться протягом трьох-чотирьох днів.

СМР

Джерело