Після кількох днів регулярного нальоту іранських Shahed-136 були застосовані ракети, виробництво яких у Росії зараз штучне, сумарною вартістю $500 тис.

Про це пише військовий аналітик Олександр Коваленко:

"Обидві ракети були знищені ППО, що й не дивно. Але цікаво...

Росіян

Застосування Shahed-136 мало компенсувати дефіцитні та дорогі ракети, які не дають гарантій прориву ППО. І після низки такого застосування, з помітним зростанням коефіцієнта їх збиття, вирішили пальнути Х-59?

Я не буду зараз будувати теорії про те, що у росіян закінчилися Shahed-136, впевнений, що це не так, хоча їх кількість не нескінченна. А ось у тому, що окупанти розчарувалися в іранському wunderwaffe – у цьому я більш ніж впевнений.

Вчора я писав про те, що характеристики даного БПЛА, які гуляли відкритими джерелами вже кілька років, не відповідають дійсності і значно перебільшені. З цього можна дійти невтішного висновку, що росіян тупо кинули.

Росіян

Цікаво, на що саме виміняли росіяни дані БПЛА? На Су-35? Чи ЗРС С-400? Технології? Ну, якщо так, то жодного кидалова не було, обмін був рівнозначний, шило на мило.

А наші ППО як завжди красені. У гранично стислий термін відпрацювати алгоритми знищення абсолютно незнайомого типу БПЛА і підвищити коефіцієнт їх знищення до максимального... Найкращі!".

Росіян

Раніше у Мережі з'явилося відео, на якому чоловік у російській військовій формі повідомляє, що їх без підготовки та навчань відправляють до Херсона.

Також з'явилися кадри із першим мобілізованим, який здався в полон ЗСУ.

Джерело