Станом на 24 листопада на Івано-Франківщині працюють 132 мобільних та стаціонарних пунктів “Незламності”.

Такі пункти є рятунком для мешканців багатоповерхівок, розповіла голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Ці пункти створили насамперед для того, аби люди могли зігрітися та зарядити свої смартфони. Мобільний пункт обладнаний генератором, біотуалетом, інтернетом, а також дитячою кімнатою. Також тут можна випити чаю чи кави.

“Як бачимо, такий пункт має попит, люди самі приходять сюди зігрітися чи зарядити гаджет. Сюди навіть приходять з чайниками, аби закип’ятити воду. Ще один такий пункт розташований на вулиці Франка. Тут постійно чергують працівники ДСНС, які консультують населення. Також такі пункти ми розгорнули на базі пожежних частин”, – каже начальник Головного управління ДСНС в області Володимир Чернецький.

На спеціальному сайті nezlamnist.gov.ua розміщено мапу таких пунктів, яка постійно оновлюється.

Також голова ОВА Онищук зазначила, що в області створять антикризовий штаб, який по всіх канал зв’язку надаватиме населенню необхідну інформацію.

З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО З інтернетом та теплом: на Прикарпатті запрацювали “пункти незламності”. ФОТО

Джерело