У США 53-річна Мелісса Гайсміт возз’єдналася зі своєю давно втраченою родиною завдяки тесту ДНК.

Про це повідомляє BBC.

Так, 1971 року Гайсміт була викрадена нянею з її дому в Форт-Ворті у віці всього 22 місяців. Роки пошуків родини нічого не дали, допоки зразки ДНК, надіслані на веб-сайт про предків, не виявили відповідності.

У США викрадена нянею донька возз’єдналася з родиною через 51 рік

Мама Мелісси – Альта Апатенко в серпні 1971 року найняла няню за оголошенням у місцевій газеті. Няня пообіцяла доглядати за малечею вдома. Проте згодом вона зникла з дитиною, і тоді розпочалися десятиліття пошуків з боку родини Гайсміт, поліції та федеральних органів влади. У вересні 2022 року родина дізналася про те, що Меліссу помітили в Південній Кароліні.

Сама ж Гайсміт, яка носила ім’я Мелані Волден, не знала, що її хтось шукає. І спершу навіть вважала шахрайством спроби сім'ї зв'язатися через Facebook.

Проте 6 листопада тест ДНК на веб-сайті 23AndMe пов’язав дітей Гайсміт із сім’єю за допомогою генеалога-любителя, який допоміг їм зрозуміти результати. А вже 26 листопада відбулася зустріч Мелісси з батьками.

Сім'я повідомила в Мережі, що провела "наступний офіційний і законний тест ДНК" і чекає на "офіційне підтвердження для скептиків у цьому світі".

"Це приголомшливо. Але водночас це найпрекрасніше відчуття у світі", – сказала Гайсміт журналістам.

А її біологічна мама розповіла, що "просто не могла повірити", що сім'я возз'єдналася після стількох років.

"Я думала, що більше ніколи її не побачу", – сказала Апатенко.

Щодо викрадачки Мелісси, то інформації про неї поки немає. Сама ж Гайсміт каже, що жінка, яка її виховала, зізналася, що знала про те, що Мелісса була викраденою дитиною.

Хоча термін давності у справі про викрадення давно минув, поліцейське управління Форт-Верта заявило, що продовжить розслідування зникнення, щоб з'ясувати, що сталося.

Возз’єднана родина зараз надолужує втрачений час і знайомиться. Так, сестри Гайсміт розповіли, що вона планує повторити весілля зі своїм нинішнім чоловіком, щоб її біологічний батько міг провести її до вівтаря.

Нагадаємо, нещодавно у США Берегова охорона врятувала туриста, який випав за борт круїзного лайнера в Мексиканській затоці і плив 15 годин.

Читайте також:

У США сталася стрілянина: загинула дитина

Серед жертв є 21-денне немовля: зсув ґрунту на італійському острові забрав життя семи людей

Рушник за вбитого сина: в Росії матерям загиблих солдатів видали цинічні подарунки (фото)

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело