У російсько-українській війні загинули жителі Кіровоградської області Олександр Ткаченко, Олександр Ашихмін, Анатолій Козел, Іван Усатюк, Тимофій Желєзняк, Олександр Скачко та Віктор Палій. Про більшість з них відомо, що їх життя обірвалось у районі Бахмута Донецької області.

Олександр Ткаченко з Рівнянської громади пішов на війну в перші місяці повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, повідомили на сторінці громади. Загинув у Бахмуті Донецької області. Йому було 24 роки. Земляки зустріли тіло бійця живим коридором.

Війна забрала життя Олександра Ашихміна (позивний Татар) з Гайворона. Народився Олександр 1980 року, у 12 років залишився сиротою. Був лідером, мав загострене відчуття справедливості, повідомляють на сторінці громади. Останнім часом жив у Києві. Учасник Майдану 2013 року, там отримав першу контузію від шумової гранати. Пішов добровольцем захищати Україну у 2015 році. До 2017 року на Донеччині був розвідником 11-го окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь". Учасник боїв в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Сєвєродонецьку, Херсонський та Запорізькій областях. Загинув 17 січня під Бахмутом.

Загинули в районі Бахмута. В Кіровоградській області попрощались із бійцями ЗСУ

"Живим коридором" жителі Гайворонської громади провели загиблого Анатолія Козела.

Від отриманих травм, несумісних з життям, під час виконання бойових завдань в південно-східному районі Бахмута Донецької області загинув старший солдат, командир 3 розвідувального відділення розвідувального взводу військової частини А4279, житель Гайворонської громади Іван Усатюк (позивний Ворон). Народився 1988 року у місті Вишневому Київської області. Служив в АТО у 2014-2015 роках: на кордоні Донецької та Луганської областей, обороняв Маріуполь, був в Іловайському котлі. У 2014 році був госпіталізований із хронічними запаленнями, але не долікувавшись втік зі шпиталю на фронт. Нагороджений пам’ятною медаллю "Захиснику Батьківщини".

Працював в сільському господарстві, довгий час був трактористом. У вересні 2022 року отримав повістку. Після збору урожаю та перенесеної операції пішов захищати Україну. Спочатку був на Херсонщині, а з листопада — у Бахмуті, де загинув 15 січня 2023 року.

Загинув житель міста Новомиргород Тимофій Желєзняк, повідомив голова громади Ігор Забажан.

18 січня 2023 року в районі Бахмута Донецької області, отримавши поранення, несумісне з життям, загинув житель Компаніївської громади Олександр Скачко – стрілець-санітар механізованої роти військової частини А4472. Йому було 38 років.

В районі Бахмута загинув житель Первозванівської громади Віктор Палій. Йому було 45 років.

Читайте також "Донецький аеропорт показав, що українці готові боротися": захисник летовища кропивничанин Вадим Довгорук На Кіровоградщині російські військові пошкодили 11 закладів освіти Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Джерело