У Мар'їнці на Донеччині загинув військовослужбовець Збройних сил України із Загвіздянської громади Івано-Франківської області Любомир Митко. Цю інформацію Суспільному підтвердив зять полеглого — Ігор Шапран.

Любомир Митко народився 15 травня 1969 року у Тлумачі на Івано-Франківщині. Чоловік закінчив Вище професійне училище № 13 Івано-Франківська. Працював електриком. Жив у селі Загвіздя.

"У 2022 році його мобілізували у батальйон охорони 114 бригади тактичної авіації. У 2023 Любомира Митка відправили на бойове злагодження у Львівську область, а згодом — у Донецьку, в район міста Мар'їнка, де він загинув 27 березня 2023 року", — каже Ігор Шапран.

У Мар'їнці на Донеччині загинув військовослужбовець з Прикарпаття Любомир Митко

У Любомира Митка залишилися батько, брат, дружина, дві доньки й троє внуків.

Читайте також Від поранень у госпіталі помер військовослужбовець, спортсмен з Івано-Франківська Віталій Мерінов Повернувся з-за кордону, щоб боронити країну. На війні загинув військовослужбовець з Прикарпаття Іван Тичківський На війні загинув 24-річний боєць з Прикарпаття Володимир Лоюк На війні загинув військовослужбовець з Івано-Франківщини Владислав Бодз

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело