Технічний магнат Браян Джонсон, одержимий ідеєю омолодження, обмінюється кров’ю зі своїм батьком і сином

Джерело: Bloomberg

45-річний американський IT-мільярдер Браян Джонсон, котрий щорічно скеровує мільйони доларів на власне омолодження, тепер вводить собі кров сина-підлітка, намагаючись змінити свій біологічний вік. Три покоління сім’ї Джонсон рушають до клініки в Далласі, де Річарду та Талмейджу викачують літр крові та перетворюють на партію плазми.

Плазму Талмейджа вводять його батькові, сподіваючись, що вона відновить клітинні ушкодження і омолодить кров.

Експерименти на мишах показали, що старі гризуни відчувають ефект омолодження, поглинаючи життєву силу своїх молодших побратимів. Натхненні цими результатами, деякі особи вирішили поекспериментувати на собі та використати цей приклад.

У традиційній медицині інфузії плазми використовують для лікування різноманітних захворювань, включаючи захворювання печінки, опіки та захворювання крові. Під час пандемії Covid-19 заміна плазми увійшла в загальний дискурс. Деяким пацієнтам з Covid вводили плазму крові людей, які одужали від хвороби та виявили антитіла в системі, хоча Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендувала відмовитися від цієї практики у 2021 році.

Існують також докази того, що часта здача крові може мати позитивний вплив на здоров’я, оскільки це змушує тіло виробляти нові клітини та рідину.

  • У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили, що година куріння кальяну завдає такої ж шкоди, як і сто викурених цигарок.
  • Нове дослідження показало, що щоденне вживання марихуани може на третину підвищити ризик розвитку ішемічної хвороби серця (ІХС) порівняно з тими, хто ніколи не вживає марихуану.
  • Існує безліч чинників, які викликають у людей стрес, зокрема інфляція, глобальне потепління, війна та складні ситуації у сім’ї чи на роботі. Проте існує й багато методів для боротьби зі стресом, серед них – фізичні навантаження, збалансоване харчування та якісний сон.
  • “Чому я пітнію уві сні” – експерти пояснюють, коли варто звернутися до лікаря. Багато осіб страждають від нічної пітливості. Проте для декого це може свідчити про серйозні проблеми зі здоров’ям.

Джерело