Хто може скинути путіна: названо два сценарії ймовірного перевороту в Кремлі

«Я думаю, що можемо говорити, бо путіна вже ненавидять усі люди, які мають гроші. Всі люди, які заробили від мільйона і більше, або скажемо так від 500 тисяч доларів і більше – вони його теж ненавидять. Вони заробили їх, щоб поїздити світом, купувати речі у Парижі, Лондоні, Нью-Йорку. А тепер вони не можуть нікуди їздити. Тим, хто має мільярди – ще гірше.

Хто може скинути путіна: названо два сценарії ймовірного перевороту в Кремлі

Інша справа в тому, що людині, яка планувала б влаштувати переворот, необхідно показати в чому вона сильніша за те, кого планує повалити. Немає сенсу прибирати путіна, щоб потім посадити патрушева – між ними жодної різниці немає», - сказав експерт.

Таким чином, за словами Жирнова, може бути дві версії перевороту: прийдуть люди гірші, ніж путін, з імперськими амбіціями, або ж прийдуть ліберали, які бажають закінчити всі бойові дії та закінчують війну.

Хто може скинути путіна: названо два сценарії ймовірного перевороту в Кремлі

Також полковник запасу ЗСУ Роман Світан  розповів , що найближча точка, з якою окупанти можуть бити по Києву — це Брянська область, місто Клинці та селище Климово, де розташоване аеродром.

"Климово-Клинці — це, виходить, найближча точка у напрямку до столиці... Для них важливий цей плацдарм, він у них один у цьому місці", — заявив експерт.

Останні новини України:

Під завалами після страшного авіаудару залишаються люди.

Окупанти полізли через кордон України ще на одному напрямку - чим закінчилася атака.

Влада Путіна слабшає – є два сценарії і обидва для нього погані.

Джерело